Menü Bezárás

Gyere és nyelvvizsgázz velünk! A bukaresti EECentre kihelyezett nyelvvizsga központja vagyunk.

Ha ott nyelvvizsgázol, ahol tanulsz, az biztonságérzetet ad.
Mi megszervezzük neked a vizsgát, hogy neked csak a tanulásra kelljen koncentrálnod.

A MY JOURNEY NYELVISKOLA nemzetközi szinten is elismert, magas minőségű nyelvtudást igazoló és örök érvényű nyelvvizsgákat támogatja, mely kritériumoknak a Cambridge-i nyelvvizsgák felelnek meg. Mivel a MY JOURNEY NYELVISKOLA a bukaresti székhelyű EEcentre (European Examinations) nyelvvizsgaközpont partner nyelviskolája és kihelyezett nyelvvizsga központja, hallgatóink helyben, a MY JOURNEY NYELVISKOLA helyszínén, Székelyudvarhelyen, a Nicolae Bălcescu utca 69 szám alatt is nyelvvizsgázhatnak, ezért nyelvvizsga felkészítő tanfolyamokat is szervezünk.

Nyelvvizsga felkészítő csoportjainkban vizsgaspecifikus készségeket fejlesztünk, így a szóbeli témakörök szókincsének bővítése mellett hallgatóink rutint szereznek a nyelvvizsga tesztek feladatainak gyors és pontos megoldásához. Továbbá olyan tippekkel és stratégiákkal látjuk el tanulóinkat, amivel biztos sikert érnek el a nyelvvizsgán.

Két különböző szintű Cambridge-i nyelvvizsgára tartunk nyelvvizsga felkészítő tanfolyamot:

1. a haladó-középfokú B2 nyelvvizsgára, ami angolul a First Certificate English (FCE) nevet viseli,
  2. 2. a felsőfokú C1 nyelvvizsgára, aminek angol neve Cambridge Advanced English (CAE).

A különböző szintű csoportokba a My Journey Nyelviskola helyszínén tett komplex (szóbeli és írásbeli) szintfelmérés után iratkozhatsz be.

Hívj minket a részletekért a 0755-333-649-es telefonszámon!